Menu

Το πλήρες πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΘ (2ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΘ (2ος όμιλος)
Μοιραστείτε αυτό το άρθρο ή κάντε like στη σελίδα μας!


kaltsas

karakanas-300-250AD-ZARGO-v3-300250

Κοινές είναι οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων στου δυο ομίλους της Β' ΕΠΣΘ, που ξεκινά το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Οκτωβρίου κι ολοκληρώνεται το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Μαΐου.
Υπενθυμίζουμε ότι στο 2ο όμιλο "μετακόμισαν" οι ομάδες της Δάφνης, του Ερμή και του Πανιωνίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα των 26 αγωνιστικών...

για τον 2ο όμιλο έχει ως εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΠΣΘ
2ος όμιλος

1η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Μυρμιδόνες Πλ.
Δάφνη- Αγχίαλος
Μικροθήβες- Άθλος
Δήμητρα Ευξ.- Αχιλλέας Αχιλ.
Ηρακλής Αγ. Θ.- Ερμής
Αστέρας Ριζ.- Αγροτικός
Ρεπό: Πανιώνιος

2η Αγωνιστική
Πανιώνιος- Απόλλων Καν.
Μυρμιδόνες Πλ.- Δάφνη
Αγχίαλος- Δήμητρα Ευξ.
Άθλος- Ηρακλής Αγ. Θ.
Αχιλλέας Αχιλ.- Αστέρας Ριζ.
Ερμής- Αγροτικός
Ρεπό: Μικροθήβες

3η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Δάφνη
Μικροθήβες- Πανιώνιος
Δήμητρα Ευξ.- Μυρμιδόνες Πλ.
Αστέρας Ριζ.- Αγχίαλος
Αγροτικός- Άθλος
Ερμής- Αχιλλέας Αχιλ.
Ρεπό: Ηρακλής Αγ. Θ.

4η Αγωνιστική
Μικροθήβες- Απόλλων Καν.
Δάφνη- Δήμητρα Ευξ.
Πανιώνιος- Ηρακλής Αγ. Θ.
Μυρμιδόνες Πλ.- Αστέρας Ριζ.
Αγχίαλος- Ερμής
Άθλος- Αχιλλέας Αχιλ.
Ρεπό: Αγροτικός

5η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Δήμητρα Ευξ.
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μικροθήβες
Αστέρας Ριζ.- Δάφνη
Αγροτικός- Πανιώνιος
Ερμής- Μυρμιδόνες Πλ.
Άθλος- Αγχίαλος
Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλ.

6η Αγωνιστική
Ηρακλής Αγ. Θ.- Απόλλων Καν.
Δήμητρα Ευξ.- Αστέρας Ριζ.
Μικροθήβες- Αγροτικός
Δάφνη- Ερμής
Πανιώνιος- Αχιλλέας Αχιλ.
Μυρμιδόνες Πλ.- Άθλος
Ρεπό: Αγχίαλος

7η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Αστέρας Ριζ.
Αγροτικός- Ηρακλής Αγ. Θ.
Ερμής- Δήμητρα Ευξ.
Αχιλλέας Αχιλ.- Μικροθήβες
Άθλος- Δάφνη
Αγχίαλος- Πανιώνιος
Ρεπό: Μυρμιδόνες Πλ.

8η Αγωνιστική
Αγροτικός- Απόλλων Καν.
Αστέρας Ριζ.- Ερμής
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αχιλλέας Αχιλ.
Δήμητρα Ευξ.- Άθλος
Μικροθήβες- Αγχίαλος
Πανιώνιος- Μυρμιδόνες Πλ.
Ρεπό: Δάφνη

9η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Ερμής
Αχιλλέας Αχιλ.- Αγροτικός
Άθλος- Αστέρας Ριζ.
Αγχίαλος- Ηρακλής Αγ. Θ.
Μυρμιδόνες Πλ.- Μικροθήβες
Δάφνη- Πανιώνιος
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.

10η Αγωνιστική
Αχιλλέας Αχιλ.- Απόλλων Καν.
Ερμής- Άθλος
Αγροτικός- Αγχίαλος
Ηρακλής Αγ. Θ.- Μυρμιδόνες Πλ.
Δήμητρα Ευξ.- Πανιώνιος
Μικροθήβες- Δάφνη
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.

11η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Άθλος
Αγχίαλος- Αχιλλέας Αχιλ.
Μυρμιδόνες Πλ.- Αγροτικός
Πανιώνιος- Αστέρας Ριζ.
Δάφνη- Ηρακλής Αγ. Θ.
Δήμητρα Ευξ.- Μικροθήβες
Ρεπό: Ερμής

12η Αγωνιστική
Αγχίαλος- Απόλλων Καν.
Αχιλλέας Αχιλ.- Μυρμιδόνες Πλ.
Ερμής- Πανιώνιος
Αγροτικός- Δάφνη
Αστέρας Ριζ.- Μικροθήβες
Ηρακλής Αγ. Θ.- Δήμητρα Ευξ.
Ρεπό: Άθλος

13η Αγωνιστική
Μυρμιδόνες Πλ.- Αγχίαλος
Πανιώνιος- Άθλος
Δάφνη- Αχιλλέας Αχιλ.
Μικροθήβες- Ερμής
Δήμητρα Ευξ.- Αγροτικός
Αστέρας Ριζ.- Ηρακλής Αγ. Θ.
Ρεπό: Απόλλων Καν.

14η Αγωνιστική
Μυρμιδόνες Πλ.- Απόλλων Καν.
Αγχίαλος- Δάφνη
Άθλος- Μικροθήβες
Αχιλλέας Αχιλ.- Δήμητρα Ευξ.
Ερμής- Ηρακλής Αγ. Θ.
Αγροτικός- Αστέρας Ριζ.
Ρεπό: Πανιώνιος

15η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Πανιώνιος
Δάφνη- Μυρμιδόνες Πλ.
Δήμητρα Ευξ.- Αγχίαλος
Ηρακλής Αγ. Θ.- Άθλος
Αστέρας Ριζ.- Αχιλλέας Αχιλ.
Αγροτικός- Ερμής
Ρεπό: Μικροθήβες

16η Αγωνιστική
Δάφνη- Απόλλων Καν.
Πανιώνιος- Μικροθήβες
Μυρμιδόνες Πλ.- Δήμητρα Ευξ.
Αγχίαλος- Αστέρας Ριζ.
Άθλος- Αγροτικός
Αχιλλέας Αχιλ.- Ερμής
Ρεπό: Ηρακλής- Αγ. Θ.

17η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Μικροθήβες
Δήμητρα Ευξ.- Δάφνη
Ηρακλής Αγ. Θ.- Πανιώνιος
Αστέρας Ριζ.- Μυρμιδόνες Πλ.
Ερμής- Αγχίαλος
Αχιλλέας Αχιλ.- Άθλος
Ρεπό: Αγροτικός

18η Αγωνιστική
Δήμητρα Ευξ.- Απόλλων Καν.
Μικροθήβες- Ηρακλής Αγ. Θ.
Δάφνη -Αστέρας Ριζ.
Πανιώνιος- Αγροτικός
Μυρμιδόνες Πλ.- Ερμής
Αγχίαλος- Άθλος
Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλ.

19η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Ηρακλής Αγ. Θ.
Αστέρας Ριζ.- Δήμητρα Ευξ.
Αγροτικός- Μικροθήβες
Ερμής- Δάφνη
Αχιλλέας Αχιλ.- Πανιώνιος
Άθλος- Μυρμιδόνες Πλ.
Ρεπό: Αγχίαλος

20η Αγωνιστική
Αστέρας Ριζ.- Απόλλων Καν.
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αγροτικός
Δήμητρα Ευξ.- Ερμής
Μικροθήβες- Αχιλλέας Αχιλ.
Δάφνη -Άθλος
Πανιώνιος- Αγχίαλος
Ρεπό: Μυρμιδόνες Πλ.

21η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Αγροτικός
Ερμής- Αστέρας Ριζ.
Αχιλλέας Αχιλ.- Ηρακλής Αγ. Θ.
Άθλος- Δήμητρα Ευξ.
Αγχίαλος- Μικροθήβες
Μυρμιδόνες Πλ.- Πανιώνιος
Ρεπό: Δάφνη

22η Αγωνιστική
Ερμής-Απόλλων Καν.
Αγροτικός- Αχιλλέας Αχιλ.
Αστέρας Ριζ.- Άθλος
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αγχίαλος
Μικροθήβες- Μυρμιδόνες Πλ.
Πανιώνιος- Δάφνη
Ρεπό: Δήμητρα Ευξ.

23η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Αχιλλέας Αχιλ.
Άθλος- Ερμής
Αγχίαλος- Αγροτικός
Μυρμιδόνες Πλ.- Ηρακλής Αγ. Θ.
Πανιώνιος- Δήμητρα Ευξ.
Δάφνη- Μικροθήβες
Ρεπό: Αστέρας Ριζ.

24η Αγωνιστική
Άθλος- Απόλλων Καν.
Αχιλλέας Αχιλ.- Αγχίαλος
Αγροτικός- Μυρμιδόνες Πλ.
Αστέρας Ριζ.- Πανιώνιος
Ηρακλής Αγ. Θ.- Δάφνη
Μικροθήβες- Δήμητρα Ευξ.
Ρεπό: Ερμής

25η Αγωνιστική
Απόλλων Καν.- Αγχίαλος
Μυρμιδόνες Πλ.- Αχιλλέας Αχιλ.
Πανιώνιος- Ερμής
Δάφνη- Αγροτικός
Μικροθήβες- Αστέρας Ριζ.
Δήμητρα Ευξ.- Ηρακλής Αγ. Θ.
Ρεπό: Άθλος

26η Αγωνιστική
Αγχίαλος- Μυρμιδόνες Πλ.
Άθλος- Πανιώνιος
Αχιλλέας Αχιλ.- Δάφνη
Ερμής- Μικροθήβες
Αγροτικός- Δήμητρα Ευξ.
Ηρακλής Αγ. Θ.- Αστέρας Ριζ.
Ρεπό: Απόλλων Καν.

kaltsas

kotroutsos-300-250SIOURAS-300X250

Σχετικά Άρθρα

AD-froutorama magnisiakos 557X160

TSAKEROPOULOS-GIF-557-160-2